سفارش تبلیغ
کمک به محرومان
کمک به محرومان

نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ به معنای مکانی برای ارائ? خدمات فروش و پس از فروش این برند بزرگ و خوشنام کره ای ست که در سراسر جهان نیز به خوبی شناخته شده است. به جرات می توان ادعا کرد تمامی انسان های این کر? خاکی نام سامسونگ را شنیده و به خوبی با این برند بزرگ و جهانی آشنا هستند! لزوماً هم قرار نیست حتماً فردی از یک محصول الکترونیک و… استفاد? عملی کرده تا با آن به صورت کامل آشنا شود بلکه گاهی حجم تبلیغات و ارائ? اطلاعات در مورد یک محصول از طُرُق مختلف آنچنان گسترده و فراوان است که افراد می توانند حتی بدون دیدن و لمس کردن بسیاری از ابزار فناوری، آنها را به خوبی شناخته و راجع به آن اطلاعات کاملی داشته باشند.

سامسونگ یکی از همین برندها و محصولات داغ در جهان است که تمام مردم دنیا آن را شناخته و به خوبی راجع به آن می توانند اطلاعات فراوانی ارائه دهند. این برند بزرگ و جهانی در سراسر جهان دارای نمایندگی ها و دفاتر متعددی ست که هر نمایندگی سامسونگ با توجه به ماموریت های خود، اقدام به ارائ? خدمات و پشتیبانی در مورد محصولاتی خاص و البته متنوع خواهد کرد.

و اما در این بین قطعاً نمایندگی هایی نیز وجود دارند که با توجه به ارائ? خدمات برتر، از دیگر دفاتر، معتبرتر و پرکارتر هستند. در این مقاله قصد داریم کمی بیشتر با انواع خدمات سامسونگ و نمایندگی های متعدد و متنوع آن آشنا شویم. همراه ما باشید.

 

آیا وجود نمایندگی سامسونگ ضروری ست؟!

نه تنها برای سامسونگ با این حجم و ابعاد از تولیدات متنوع و گوناگون، بلکه حتی برای یک کمپانی تازه تاسیس نیز بسیار واجب و ضروری ست که از دفاتر و شعبات فراوانی برای ارائ? خدمات فروش و پس از فروش در نقاط مختلف استفاده نماید.

ایجاد چنین نمایندگی هایی به نوعی برگ برند? هر کمپانی و شرکتی خواهند بود. برند SAMSUNG نیز با راه اندازی هزاران نمایندگی سامسونگ در سراسر جهان، فروش و ماندگاری خود را در آن مناطق تضمین می کند و همچنین خدمات پس از فروش خود را. در نتیجه باید گفت: وجود نمایندگی سامسونگ برای این کمپانی بزرگ و قدرتمند، به شدت ضروری و واجب خواهد بود تا هم از فروش مناسب و مستمری برخوردار بوده و هم بتواند مشتریان جدید و قدیمی را بیش از پیش، جذب و حفظ نماید.

در واقع این همان سیاستِ جذب و نگهداری از هزاران مشتری بالقوه و بالفعل است که کمپانی های بزرگ، به شدت بر روی آن سرمایه گذاری کرده و برای حفظ آن حاضر به صرف هزینه های هنگفتی نیز هستند.

 

خدمات ارائه شده در نمایندگی سامسونگ

در واقع یک نمایندگی سامسونگ می تواند حجم و تعداد وسیعی از خدمات را در دفتر خود ارائه نماید؛ از فروش صدها کالای کوچک و بزرگ گرفته، تا نصب و تعمیرات و همچنین عودت و مرجوعی بسیاری از کالاها. فروش انواع تلویزیون و ال ای دی سامسونگ، فروش و ارائ? تمامی ماشین لباسشویی های سامسونگ که هم اکنون بهترین و مقاوم ترین ماشین لباسشویی جهان هستند، فروش و ارائ? خدمات پس از فروش انواع یخچال سامسونگ که چندین سال است به صورت متوالی از پر فروشترین ها و زیباترین ها هستند و بسیاری دیگر از کالاهای زیبا و با کیفیت برند سامسونگ.

حال در این بین، آن نمایندگی سامسونگ و آن شعبه ای موفق تر و از لحاظ تراز فروش و چگونگی و کیفیت خدمات دهی، برتر است که رضایت بیشتر مشتری ها را در فعالیت های روزان? خود داشته باشد که البته سامسونگ پس از سال ها تلاش و فعالیت ثابت کرده برای این مورد و در این زمینه نیز، به شدت و به خوبی برنامه داشته و دارد تا رضایت هر چه بیشتر مخاطبان را کسب نماید؛ نمایندگی های متعدد سامسونگ، اصلِ مشتری مداری را هیچوقت فراموش نخواهند کرد.

 

فروش محصولات برتر در نمایندگی سامسونگ

یکی از اولین و اساسی ترین اهداف راه اندازی یک نمایندگی، معرفی جدیدترین محصولات یک شرکت تولیدکننده و نهایتاً فروش آنها است، محصولاتی که می توانند به عنوان سفیرانی در منازل مشتری ها قلمداد شوند. سامسونگ نیز با توجه به حجم و تنوع بسیار زیاد محصولات خود، نیاز به ایجاد نمایندگی های رسمی و البته غیررسمی (واسطه ای) دارد تا بتواند تمامی تولیدات خود را به دورترین نقاط جهان ارسال نموده و به فروش برساند.

در هر نمایندگی فروش با توجه به حجم و گستردگی فعالیت های آن، می توان تعداد بیشماری از محصولات از جمله محصولات الکترونیک مانند انواع ال ای دی در اینچ های مختلف، انواع پخش کننده، تعداد مختلفی از محصولات نگهدارند? مواد غذایی مانند یخچال و… ، ابزار نظافتی و همچنین شوینده مانند ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و همچنین جارو برقی و جارو شارژی، کالاهایی قدرتمند مانند انواع موبایل و صدها محصول برتر دیگر را مشاهده کرد.

نمایندگی سامسونگ علاوه بر معرفی و نمایش این کالاها، اقدام به ارائه و فروش آنها نیز خواهد کرد و در کنار فروش، به تبلیغ سایر محصولات و کالاهای آینده نیز مبادرت می کند. این یکی از مهم ترین و البته برترین کارها و خدمات تمامی نمایندگی های سامسونگ نه تنها در کشور ما بلکه در سراسر جهان است که به عنوان یک رسالت مهم هر روزه در حجمی وسیع در حال انجام است.

 

چه تعداد نمایندگی سامسونگ برای هر کشوری مورد نیاز است؟

با توجه به اینکه شرکت سامسونگ تقریباً در سراسر جهان به صورت کاملاً فعالی در حال فروش و خدمات رسانی ست، شاید پاسخ به این سوال کمی سخت باشد اما طبق اهداف و برنامه ریزی ها و همچنین قوانین موجود، با توجه به تعداد محصولات عرضه شده در هر کشور و همچنین با توجه به تعداد شهرهای هدف و مقصد، می بایستی نمایندگی های متعددی افتتاح شده و از طریق ابزارهای متنوع تبلیغاتی و رسانه ای، اطلاع رسانی شود.

تعداد نمایندگی سامسونگ در هر کشور می تواند با توجه به جمعیت آن شهر و همچنین با توجه به حجم و میزان عرضه و تقاضای محصولات آن، متغیر باشد.

 

برخورد حرفه ای کارکنان نمایندگی سامسونگ با مشتریها و ارباب رجوع

در یک نمایندگی سامسونگ آن چیزی که همیشه ثابت بوده و هست، نوع برخورد مناسب و ایده آل کارکنان نمایندگی ها با مشتری هاست.

چنانچه در مورد رموز موفقیت برندهای بزرگ در جهان تحقیق کنیم، معمولاً به چندین اصل مهم و بسیار تاثیرگذار در این مورد برخورد خواهیم کرد که یکی از مهمترین آنها، نوع برخورد کاملاً حرفه ای و حساب شده و بسیار مناسب کارکنان نمایندگی ها و دفاتر فروش با ارباب رجوع است که در هزاران نمایندگی سامسونگ نیز این موضوع به خوبی رعایت می شود.

یکی از اصول بسیار مهمی که هر روزه به صورت مستمر و مداوم توسط مسئولین سامسونگ به تمامی شعبات خود در سراسر جهان مخابره شده و بر اجرای درست و دقیق آن تاکید فراوان دارند نوع برخورد کارکنان نمایندگی سامسونگ با مردم است.

آنها حتی کلاس هایی بسیار فشرده و مهم در این مورد برگزار کرده و تمامی کارکنان خود را با میزان اهمیت و همچنین مزایای برخورد صحیح با ارباب رجوع آشنا می کنند، مزایایی که سود و منفعتش، نه فقط برای مسئولین سامسونگ بلکه به صورت پیوسته برای تمامی کارکنان و زیر مجموعه ها نیز مفید خواهد بود.

 

بیشترین حجم مراجعات مربوط به کدام نمایندگی سامسونگ است؟

با توجه به اینکه شرکت سامسونگ در زمین? تولید و فروش محصولاتی بسیار متنوع و به شدت پیشرفته فعالیت می کند، سعی در تفکیک برخی خدمات از هم داشته تا تداخل های مشکل آفرین ایجاد نشود، تفکیک هایی که در سطح خدمات و همچنین نوع فعالیت نمایندگی سامسونگ انجام می شود. به عنوان مثال ممکن است با توجه به صلاحدید، در منطقه ای یکی از نمایندگی های سامسونگ فقط بر روی محصولاتی مانند اسپلیت ها فعالیت کند و یا در منطقه ای دیگر این فعالیت و تمرکز بر روی انواع محصولات الکترونیک و پخش کننده مانند ال ای دی و… باشد.

اما با توجه به حجم و تعداد بسیار زیاد فروش موبایل سامسونگ، آن هم در انواع و مدل های بسیار متنوع و مختلف هوشمند، میزان مراجعات به نمایندگی موبایل سامسونگ معمولاً بیشتر از سایر نمایندگی هاست. این مراجعات نه فقط برای تعمیرات و یا استفاده از خدمات پس از فروش، بلکه بنا به دلایل متنوعی از جمله خرید موبایل جدید، کسب اطلاع از مدل های آینده و… می تواند انجام شود.

 

نگهداری و تعمیر محصولات سامسونگ توسط نمایندگی سامسونگ

و اما یکی دیگر از خدمات بسیار مهم و لازمی که در هر نمایندگی سامسونگ ارائه می شود خدمات نگهداری و تعمیر محصولات و کالاهای متنوع و بسیار گسترد? سامسونگ است. در این زمینه نیز هر نمایندگی با توجه به زمین? خدمات دهی خود به مشتری ها، سعی بر این دارد تا از کادری مجرب و کارآزموده برای ارائ? انواع سرویس به مشتری های خود استفاده نماید.

بدیهی است که هر چه میزان و کیفیت این خدماتِ ارائه شده بیشتر باشد، میزان رضایت مشتری ها و بالطبعِ آن موفقیت نمایندگی سامسونگ و نهایتاً برند سامسونگ بیشتر خواهد بود و دقیقاً به همین علت است که سامسونگ به ارائ? چنین خدماتی در بالاترین سطح به شدت تاکید داشته و دارد.

 نمایندگی سامسونگ